O nasO firmie

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w roku 1998, przy ul. Krzywe Koło 7a w Gnieźnie. Jesteśmy uczciwą i rzetelną firmą, cieszymy się zaufaniem i dobrą opinią osób, które korzystały już z naszych usług. Głównym profilem naszej działalności są szybkie pożyczki pod zastaw, udzielane od ręki, bez zaświadczeń o zarobkach i żyrantów.

W roku 2007 otworzyliśmy drugi punkt przy ul. Kaszarskiej, który w 2014 roku został przeniesiony na Plac 21 Stycznia 11.

 

Dyskrecja i zaufanie

  Szanowny kliencie, zgodnie z prawem, obowiązuje nas całkowita dyskrecja , ochrona danych osobowych i tajemnica zawartych umów. Jeżeli klient nie postanowi inaczej zastaw, ani informacje o pożyczce nie zostaną ujawnione nawet członkom jego rodziny.

 

Jak to działa?

Umowę pożyczki sporządzamy na podstawie jednego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Może to być dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Jedynym kryterium uzyskania pożyczki jest zastaw, który musi być własnością Pożyczkobiorcy. Przyjmujemy w zastaw wszystko co przedstawia wartość handlową. Zastawem może być złoto, sprzęt rtv, agd, elektronarzędzia, elektronika, telefon, samochód, nieruchomość i inne. Zapewniamy minimum formalności oraz maksymalnie wysokie wyceny wartości Państwa zastawów. Przedmioty pozostawione u nas są odpowiednio zabezpieczone i przechowywane z należytą starannością. Po spłaceniu kwoty pożyczki, określonej w umowie, odbierają Państwo swoje zastawy w stanie niepogorszonym.
 

Czy to jest bezpieczne? 

W naszej osiemnastoletniej  działalności nie mieliśmy przypadku zniszczenia lub zagubienia powierzonego nam mienia. Do przedmiotów należących do naszych klientów podchodzimy rzetelnie, przechowując je z należytą starannością, w odpowiednich warunkach . Lombard Paweł Bartkowiak  wyposażony jest w system alarmowy, napadowy, rolety antywłamaniowe.

 treść została wydrukowana ze strony
http://www.lombardgniezno.pl/